Máš otázku? Kontaktujte nás. 605 588 422
Značky
 
Možnosti procházení

Svářečka TIG DC (Direct Current) je zařízení sloužící k provádění svařování metodou TIG (Tungsten Inert Gas). Tato svářečka je vybavena funkcí nastavení proudu a elektronickým ovládáním napětí, což umožňuje uživateli přesnou kontrolu nad procesem svařování.

Svářečka TIG DC je určena především pro svařování kovů, jako jsou měď, nerezová ocel, titan nebo zirkonium. Při svařování je používána wolframová elektroda, která se ohřívá v oblouku a slouží k přenosu tepla na svařovaný kov. Pro ochranu svařovacího místa se používá inertní plyn, jako je argon nebo helium.

Svářečka TIG DC je kompaktní a snadno přenosná, což umožňuje svařování na různých místech. Je také vybavena funkcemi jako je anti-stick (prevence lepení elektrody) a hot start (automatizované zahájení svařovacího oblouku), což usnadňuje uživateli práci a zajišťuje kvalitní výsledky svařování.

Celkově lze říci, že svářečka TIG DC je výkonným a spolehlivým nástrojem pro svařování kovů a umožňuje uživatelům dosáhnout vysoké kvality svařených spojů.

Svářečky TIG DC

Svařovací invertor / Plazmová řezačka Sherman DIGITIG 204 QUATTRO Svařovací invertor / Plazmová řezačka Sherman DIGITIG 204 QUATTRO
Dodavatel: Sherman
Cena:

9 300,00 Kč

Běžná cena: 13 739,00 Kč

Nejnižší cena: 13 739,00 Kč

Bez DPH: 7 685,95 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Svařovací invertor Sherman 202P TIG DC Svařovací invertor Sherman 202P TIG DC
Dodavatel: Sherman
Cena:

6 189,00 Kč

Bez DPH: 5 114,88 Kč

ks
zobrazit více
Zaloguj się
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
nahoru
Obchod je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium