Máš otázku? Kontaktujte nás. 605 588 422
Značky
 

Svařovací příslušenství jsou doplňkové součásti, které se používají při svařování kovů. Toto příslušenství může zahrnovat různé nástroje, elektrody, kabely, svařovací masky a další vybavení.

Nástroje pro svařování mohou zahrnovat různé typy svařovacích strojů, jako jsou TIG, MIG, MAG a další. Tyto stroje se liší v závislosti na typu svařovaného kovu a technice svařování.

Elektrody jsou také důležitým prvkem svařovacího příslušenství. Tyto elektrody jsou vyrobeny z různých materiálů a jsou používány k přivedení elektrického proudu do svařovacího místa. Elektrody jsou vybírány na základě typu kovu, který se má svařovat.

Kabely jsou dalším důležitým prvkem svařovacího příslušenství. Tyto kabely jsou používány k přenášení elektrického proudu z svařovacího stroje na svařovací místo a mohou být vyrobeny z různých materiálů.

Svařovací masky jsou také důležitým prvkem svařovacího příslušenství. Tyto masky chrání oči a obličej svařovače před zářením, které se uvolňuje při svařování.

Celkově lze říci, že svařovací příslušenství jsou důležitým prvkem pro úspěšné svařování kovů. Toto příslušenství umožňuje svařovačům používat nejlepší vybavení pro dosažení kvalitních výsledků při svařování.

Svařovací příslušenství

Olejový popisovač bílý TOMA Olejový popisovač bílý TOMA
Dodavatel: TOMA
Cena:

55,00 Kč

Bez DPH: 45,45 Kč

ks
zobrazit více
Olejový popisovač černá TOMA Olejový popisovač černá TOMA
Dodavatel: TOMA
Cena:

55,00 Kč

Bez DPH: 45,45 Kč

ks
zobrazit více
Zaloguj się
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
nahoru
Obchod je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium