Recenze
  1. Zákazník internetového obchodu má možnost dobrovolně a zdarma zveřejnit recenzi na nákupy uskutečněné v internetovém obchodě. Předmětem recenze může být i hodnocení, fotografie nebo recenze zakoupeného produktu v Internetovém obchodě.

  2. Po provedení nákupu v Internetovém obchodě zašle Prodávající Zákazníkovi e-mail s požadavkem na zveřejnění recenze a odkazem na online formulář, který to umožňuje - online formulář umožňuje odpovídat na dotazy Prodávajícího ohledně nákupů, jejich hodnocení, přidání vlastní popis související s recenzí a fotografie zakoupeného produktu. V případě neuveřejnění recenze po obdržení první výzvy k uveřejnění recenze, prodávající zašle výzvu znovu.

  3. Recenzi může vložit pouze zákazník, který nakoupil v internetovém obchodě prodávajícího.

  4. Recenze zveřejněné Zákazníkem zveřejňuje Prodávající v Internetovém obchodě a na kartě www.heureka.cz

  5. Zveřejnění recenze nesmí být zákazníkem zneužito k nezákonné činnosti, zejména k jednání zakládajícím nekalou soutěž vůči prodávajícímu, či jednání porušující práva osobnosti, práva duševního vlastnictví či jiná práva prodávajícího nebo třetích osob.

  6. Recenzi lze vložit pouze na produkty skutečně zakoupené v Internetovém obchodě Prodávajícího. Je zakázáno uzavírat fiktivní/zdánlivé prodejní smlouvy za účelem zveřejnění recenze. Autorem recenze nemůže být Prodávající ani jeho zaměstnanci, bez ohledu na pracovní poměr.

  7. Uveřejněnou recenzi může její autor kdykoli odstranit.
Zaloguj się
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
nahoru
Obchod je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium