Máš otázku? Kontaktujte nás. 605 588 422
Značky
 
Možnosti procházení
 
Kleště to jsou nástroje sestávající z dvojice ramen, které se proti sobě pohybují a mají na koncích zakřivené čelisti, které slouží k uchopení a manipulaci s různými předměty. Existuje mnoho různých typů kleští, každá kategorie má své specifické vlastnosti a použití.
  1. Kombinované kleště - mají různé druhy čelistí, jako jsou kleště na dráty, kleště na trubky a kleště na matice. Používají se k řezání drátů a kabelů, manipulaci s matkami a šrouby a k ohýbání a tváření drátů.

  2. Kusadlové kleště - mají dlouhé, tenké a rovné čelisti, které jsou zakřivené pouze na koncích. Používají se k manipulaci s kabely, dráty a jinými předměty, jako jsou například rybářské háčky.

  3. Rukojeti kleští - mají velké a ploché rukojeti, které poskytují pohodlný úchop. Používají se k řezání drátů a kabelů, ohýbání drátů a dalším obecným úkonům.

  4. Vodováhy - jsou to kleště s plochými a širokými čelistmi, které jsou obvykle rovnoběžné. Používají se k manipulaci s velkými předměty, jako jsou například trubky a dřevěné desky.

  5. Nůžkové kleště - mají dlouhé čepele, které jsou zakřivené na koncích, podobně jako nůžky. Používají se k řezání drátů, kabelů, řetězů a dalších materiálů.

  6. Kleště s otočnými čelistmi - mají čelisti, které se mohou otáčet o 180 stupňů. Používají se k manipulaci s předměty, které jsou obtížně přístupné nebo mají neobvyklý tvar.

  7. Krimpovací kleště - používají se k připojování kabelů a drátů do konektorů. Mají speciální čelisti, které stlačují konektory, aby se kabely pevně spojily.

  8. Sroubovací kleště - mají čelisti, které jsou zakřivené do tvaru písmene U a mají různé velikosti. Používají se k manipulaci s matkami a šrouby

Kleště

Kleště svářecí MIG/MAG ESAB Kleště svářecí MIG/MAG ESAB
Dodavatel: ESAB
Cena:

260,00 Kč

Bez DPH: 214,88 Kč

ks
zobrazit více
Kleště svářecí MIG/MAG Sherman Kleště svářecí MIG/MAG Sherman
Dodavatel: Sherman
Cena:

130,00 Kč

Běžná cena: 149,00 Kč

Nejnižší cena: 125,00 Kč

Bez DPH: 107,44 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Klešťová svěrka typ C Topex Klešťová svěrka typ C Topex
Dodavatel: Topex
Cena:

140,00 Kč

Bez DPH: 115,70 Kč

ks
zobrazit více
Klešťová svěrka typ W Topex Klešťová svěrka typ W Topex
Dodavatel: Topex
Cena:

140,00 Kč

Bez DPH: 115,70 Kč

ks
zobrazit více
Zaloguj się
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
nahoru
Obchod je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium